Aplikacja zamówienia taksówki

Mobilna taksówka aplikacji Shark pozwala zamówić samochód o każdej porze dnia, wystarczy kilka dotknięć.

Zarezerwuj taksówkę w Gdańsku

Nagle nie wystarcza czasu, a taksówki w mieście mają kosmiczne taryfy?

Wiemy, że Gdańsk jest pięknym turystycznym miastem i ty chcesz być wszędzie jednocześnie. Podejmujemy wyzwanie, że pomożemy w tym wszystkim mieszkańcom miasta! Masz dużo pracy i nie wystarcza ci czasu na rodzinę i przyjaciół? Jesteś zmęczony po lekcjach i chcesz wpaść do kina? Masz dużo zakupów, ale nie masz samochodu? Najlepszym rozwiązaniem żeby zaoszczędzić swój czas może stać zamówienie taksówki! Zobaczysz ile zwolni się czasu na drogich dla ciebie ludzi ta ulubione sprawy. Zapomnij o dużych kosztach. Współczesne rozwiązania dają możliwość zredukować cenę na usługi. Teraz nie musisz czekać aż konsultant znajdzie pasującą taksówke ta obliczy cenę. Wiemy, jak ci to męczyło.

Dlaczego Shark Taxi?

Przedstawiamy ci fakty:

 • 10.000 klientów,
 • 82% z których do nas wraca,
 • 2000 kierowców które czekają na ciebie w Gdańsku,
 • cyfry ciągle rosną, bo nie stoimy na miejscu.

Już dzisiaj możesz sprawdzić nasze przejrzyste taryfy ta upewnić się, że kierowców Shark Taxi odróżnia punktualność, uczciwość ta dobra orientacja na trasie. Oprócz niedrogich ta komfortowych przejazdów miastem, dajemy ci możliwość wpływu na nasze usługi! Czekamy na twoją opinie zwrotną. Każda opinia od mieszkańców ta gości Gdańsku będzie dla nas przydatna. Szczęśliwi klienci to najważniejsze nasze wyzwanie na które możesz mieć wpływ codziennie.

Dla mnie ważny komfort ta dobra cena, jak zamówić taksówkę w Gdańsku?

Nie mamy żadnych konsultantów ta operatorów, co znacznie polepszy ci korzystanie z usług. Będziesz zamawiał taksówkę szybciej niż kiedykolwiek ta znajdziesz niedrogie taryfy. Wszystko co potrzebujesz to zainstalować aplikację na swój telefon komórkowy i cieszyć się tanimi cenami na taksówki.

Nie czekaj. Zamów taksówke pzez aplikacje!

Wejdź na App Store lub Play Market ta nagraj darmową aplikację na swój telefon komórkowy. W aplikacji możesz zarządzać każdym swoim przejazdem w Gdańsku, wybrać samochód, bezpośrednio kontaktować się z kierowcą ta sprawdzić listę swoich poprzednich przejazdów. Składasz zamówienie zawsze online, dlatego że to jest błyskawicznie szybko i tanio. Żeby zaoszczędzić swój własny czas nie musisz wydawać dużych kosztów, zainstaluj aplikacje Shark Taxi ta dowiesz jakie to jest proste - podróżować tanio ta komfortowo. Chcesz spędzać więcej czasu z rodziną? Dowieziemy ci tak szybko, jak to jest możliwe.

Pewnie, że to nie wszystko, czym będziesz zdziwiony w Gdańsku!

10 atrakcyjnych dodatków z których musisz skorzystać:

 • Rezerwacja taksówek.
 • Usługi kurierskie.
 • Trzeźwy kierowca (driver).
 • Przewóz zwierząt.
 • Przejazdy międzymiastowe.
 • Taksówka na lotnisko.
 • Tabliczka imenna.
 • Klimatyzacja.
 • Fotelik dziecięcy.
 • Wsparcie techniczne.

Czekamy na twoją opinie zwrotną po skorzystaniu z tych usług. Dbamy o twój komfort ta staramy się zabezpieczyć punktualność na najwyższym poziomie.

Ruszamy do kolejnego punktu - Autopark w Gdańsku!

Składając zamówienie w aplikacji zawsze masz do wyboru samochody na każdy smak, różnej klasy ta wielkości. Twoja dziewczyna ma dużo bagażu bo wyjeżdżacie na wycieczkę? Przeprowadzka? Przejazdy w gronie znajomych? Każde wyzwanie jest w naszych siłach.

Przedstawiamy ci naszą ofertę w bardzo dostępnych cenach:

1.Klasa ekonomiczna.

2. Klasa standardowa.

3.Comfort klasy.

4. Klasa uniwersalna.

5. Minibus.

Dziękujemy za Twoją opinię!

Cenimy opinie wszystkich naszych klientów i staramy się ożywić wszystkie życzenia.

Błąd!!

Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza - odśwież stronę i spróbuj ponownie przesłać formularz.