Aplikacja zamówienia taksówki

Mobilna taksówka aplikacji Shark pozwala zamówić samochód o każdej porze dnia, wystarczy kilka dotknięć.

Zamów taksówkę w Krakowie

Jak mogę rozpoznać uczciwy serwis taksówek w Krakowie?

Często się wydaje, że szybko złożyć zamówienie, a tym bardziej w rozsądnej cenie jest niemożliwe. Turystyczne miasto, duża liczba chętnych trafić wszędzie na czas, ale czy zawsze możemy być pewni że usługa została obliczona uczciwe, a trasa była wybrana w sposób najwygodniejszy dla pasażera? Niedroga podróż, a jednocześnie komfortowe warunki, przy tym dojazd zawsze na czas- czy to wyzwanie gotowi podjąć inne firmy w Krakowie?

Ciągły rozwój dzięki opinii mieszkańców miasta

Zawsze dbamy o podwyższeniu jakości naszych usług. Dlatego dajemy ci możliwość zostawić opinie zwrotną o naszych taksówkach. Shark Taxi zredukował cenę do takiego poziomu żeby pasażerom w Krakowie było jeszcze bardziej komfortowo podróżować z nami. Taryfy - to nie wszystko czym będziesz zdziwiony! Możesz liczyć na punktualność naszych kierowców bo zawsze za pomocą aplikacji możesz zobaczyć gdzie znajdują się twoją taksówka. Dla twojego komfortu i wygody przygotowaliśmy wiele dodatkowych serwisów ta również możliwość dobrać samochód odpowiedny do twoich potrzeb i wymóg.

“Dla mnie jest ważna dobra cena i punktualny kierowca. Jak mogę zamówić waszą taksówke w Krakowie?”

Wystarczy parę kliknięć w aplikacji i twoja taksówka już wyruszyła do ciebie! Zamówienia są realizowane przez aplikację w której będziesz mieć bezpośredni online kontakt z kierowcą. Aplikacje możesz w moment nagrać na swój telefon, wystarczy tylko wybrać samochód i miejsce docelowe, natychmiast twój kierowca w Krakowie wyjeżdża według najkrótszej trasy.

Korzystaj z aplikacji, nie czekaj na odpowiedź konsultantów telefonicznych!

Miasto się rozwija, tak samo my rozwijamy swoje usługi! Nasz serwis w Krakowie jest dostępny po nagraniu aplikacji. Wszystko, co potrzebujesz to telefon komórkowy i dostęp online. I to tyle żeby wyruszyć w drogę miastem bez wydawania kosmicznych kosztów. Online możesz sprawdzić ceny na przejazd, dodatkowe usługi ta typy taksówek które masz do wybrania w mieście Kraków. Aplikacja jest najbardziej znakomitym ta wygodnym sposobem zarządzać zamówieniem. Dlatego dajemy cie mozliwość nie szukać numerów telefonicznych, nie czekać na połączenie z operatorem żeby dowiedzieć się o cenę na przejazd w Krakowie, a zlozyc zamowienie w mrugnięcie oka.

10 rzeczy o których dba firma żeby twój przejazd taksówką był doskonały!

1.Rezerwacja zamówień. Punktualność i planowanie są bardzo istotne i my o tym wiemy.

2. Usługi kurierskie. Dostarczymy do ciebie potrzebne rzeczy.

3.Trzeźwy kierowca (driver). Nie musisz odmawiać przyjaciołom żeby wpaść wieczorem do baru ponieważ nasz kierowca poprowadzi twój samochód zamiast ciebie.

4. Przewóz zwierząt.

5.Przejazdy międzymiastowe. Podejmiemy każde wyzwanie za rozsądne taryfy.

6. Taksówka na lotnisko.

7.Tabliczka imienna.

8.Klimatyzacja. Ponieważ dbamy o twój komfort.

9.Fotelik dla dziecka.

10.Wsparcie techniczne. Zawsze możesz liczyć na nas.

Park taksówek nawet dla najbardziej wymagających klientów w Krakowie

Co możemy ci zaproponować?

1.Klasa ekonomiczna
2.Klasa standard
3.Klasa komfortu
4.Klasa uniwersalna
5.Minibus

Dziękujemy za Twoją opinię!

Cenimy opinie wszystkich naszych klientów i staramy się ożywić wszystkie życzenia.

Błąd!!

Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza - odśwież stronę i spróbuj ponownie przesłać formularz.