Aplikacja zamówienia taksówki

Mobilna taksówka aplikacji Shark pozwala zamówić samochód o każdej porze dnia, wystarczy kilka dotknięć.

Informacje dla klientów

Taxi przez aplikację - <span>jednym</span> kliknięciem!
Taxi przez aplikację - jednym kliknięciem!

Firmowa aplikacja taksówek dla Iphone ta Android - najbardziej wygodny i prosty sposób zamówić taksówkę o każdej porze dnia.

Nie ma potrzeby tracić czas na rozmowy z operatorem, czekać kiedy kolejny kierowca się zwolni, żeby przyjąć twoje zamówienie, a później jeszcze czekać, kiedy samochód wreszcie do ciebie dotrze.

Pobierając aplikacje, zawsze możesz być pewny w tym, że jak tylko w parę kliknięć zamówisz samochód, zostanie tylko wybrać najbliższego kierowcę - i za kilku minut już będziesz w drodze.

Co jeśli przypadkiem zmienią się okoliczności, ta bedziesz musiał zrezygnować z zamówienia? Nie ma problemów: wystarczy nacisnąć przycisk - ta system informuje kierowcę.

Możliwości serwisu, oczywiście, na tym się nie kończą: robimy wszystko, żeby naszym klientom było wygodnie. Maksymalnie zrozumiały interfejs, możliwość zaznaczyć twoje ulubione podróży i trasy - ta wiele innego!

Natychmiastowe automatyczne wyszukiwanie

Teraz wyszukiwanie taksówki, gotowej przyjąć twoje zamówienie, zajmuje nie więcej niż parę sekund. Natomiast aplikacja taksówek dla Android lub IOS zrobi to w prawie automatycznym.

Wystarczy zaznaczyć swoją lokalizację na mapie. Następnie, możesz zobaczyć kierowców, które znajdują się blisko lub które się ruszą w twoim kierunku.

Zostało ci tylko wybrać odpowiedni samochód i potwierdzić zamówienie.

Co muszę zrobić, jeśli się spóźniam na ważne spotkanie? Nie ma w tym biedy: w serwisie do zamówienia taksówek wystarczy wybrać opcje “Pilne zamówienie” - ta bedziesz obsługiwany poza kolejką.

Oczywiście, pilnujemy, żeby zawsze byłeś zadowolony z naszej pracy. Same dlatego pomimo możliwości zamówienia taksówki przez aplikacje, wprowadziliśmy opcję “Zostaw opinie”. Zawsze możesz ocenić swojego kierowcę i zostawić komentarz.

Ten prosty schemat pozwala nam współpracować tylko z najlepszymi kierowcami ta ciągle polepszać poziom serwisu - więc nie warto lekceważyć tym punktem.

<span>Natychmiastowe</span> automatyczne wyszukiwanie
<span>Pełna</span> informacja o kierowcy
Pełna informacja o kierowcy

Dzięki mobilnej aplikacji Shark Taxi zawsze możesz mieć pełną ta dokładną informację odnośnie wszystkich ważnych momentów twoich przejazdów.

Jak tylko zamówienie zostanie zaakceptowane, zobaczysz wszystkie dostępne samochody blisko ciebie - i będziesz mógł dobrać odpowiedni do twoich potrzeb.

Również będzie dostępna pełna informacja odnośnie kierowcy ta jego samochodu: klas samochodu, zdjęcie kierowcy ta jego personalny ranking w systemie.

Serwis dla poszukiwania taksówek śledzi za samochodami w realnym czasie, więc o każdym momencie możesz sprawdzić gdzie znajduje się twój samochód.

Oprócz tego, nie tylko ty widzisz taksówke przez aplikacje: kierowca, którego wybrałeś, również wie, gdzie się znajdujesz. Więc nie musisz długo oczekiwać.

Wybierzgodzinę odbioru!

Dążymy do tego, żeby każda twoja potrzeba była maksymalnie zaspokojona. W tym, pomyśleliśmy o klientach, które pobrali aplikację po to żeby mieć możliwość zamawiać taksówke na odpowiedną godzinę.

Wystarczy po prostu wybrać na którą godzinę musi podjechać kierowca w oznaczone miejsce - ta zaakceptować zamówienie. Ponad to za wcześnie będzie wiadoma trasa, liczba kilometrów ta cena podróży.

<span>Wybierz</span>godzinę odbioru!
Wiele <span>dodatkowych</span> opcji
Wiele dodatkowych opcji

Dzięki aplikacji Shark Taxi możesz wybrać wszystkie potrzebne opcje po to aby twój przejazd był naprawdę komfortowym.

Chcesz przewieźć wielkogabarytowy bagaż na dachu lub w bagażniku, potrzebujesz fotelik samochodowy dla dzieci - wystarczy pobrać aplikację Shark Taxi ta zaznaczyć wszystkie pożądane opcje.

My bierzemy pod uwagę również sytuacji, kiedy dla klienta jest wygodniej rozliczać się według kilometrów, a nie czasu w drodze. A jeżeli znajdujesz się w podróży służbowej i potrzebujesz fakturę - nie ma sprawy. Zaznacz ten punkt ta dostaniesz fakturę lub paragon na końcu podróży.

Dziękujemy za Twoją opinię!

Cenimy opinie wszystkich naszych klientów i staramy się ożywić wszystkie życzenia.

Błąd!!

Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza - odśwież stronę i spróbuj ponownie przesłać formularz.